Contacteer ons

Contact Persoon : cotton

Telefoonnummer : 86-13687956390

WhatsApp : +8613687956390

Free call

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel

Min. bestelaantal : 1KM Verpakking Details : houten trommel
Levertijd : 3-5 werkdagen, hangt het van uw orde af Betalingscondities : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen : 60000KM/month
Plaats van herkomst: Guangdong, China Merknaam: Jiqian
Certificering: ISO9001/CE Modelnummer: GYTA

Gedetailleerde informatie

Vezeltelling: 2-288 Het levenstijd: Meer dan 25 jaar
Vezeltype: G652D, G652B, G657A Toepassing: Lucht, Buis
Golflengte: 1310nm/1550nm Verpakking: 2km/Wooden Durm
Fabriek: Ja Kleur: Zwart
Hoog licht:

Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYTA

,

Ondergrondse Gepantserde Vezel Optische Kabel

,

G657A gepantserde vezeloptische kabel

Productomschrijving

De openlucht Lucht Ondergrondse Optische Kabel van de Buisgyta Gepantserde Vezel

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 0
Model: GYTA
De vezels, of van single-mode of multimode type, worden in een losse die buis geplaatst van hoog modulusplastiek wordt gemaakt.
De buizen worden gevuld met een waterbestendige het vullen samenstelling.
Een staaldraad soms met polyethyleen (PE) in de schede wordt gestoken voor kabel met hoge vezeltelling, bepaalt van in het centrum van kern de plaats als metaalsterktelid dat.
De buizen (en de vullers) zijn vastgelopen rond het sterktelid in een compacte en cirkelkabelkern.
Een Laminaat van het Aluminiumpolyethyleen (APL) wordt toegepast rond de kabelkern, die met de het vullen samenstelling wordt gevuld om het tegen water-toegang te beschermen.
Dan, wordt de kabel voltooid met een PE schede.
De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 1

Toepassingen:

Lange afstand en local area network (LAN) mededeling.
Antenne & buis/buistoepassing.
De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 2

Centraal Sterktelid:

Het glasvezel versterkte lid van de de draadsterkte van Platic (FRP) of van het staal.

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 3

 
Pantser:
Het Pantser van de aluminiumband

Eigenschap:

1. Goede mechanische en temperatuurprestaties
2. Losse buis met hoge weerstand die bestand hydrolyse is
3. De speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel
4. Verbrijzelingsweerstand en flexibiliteit
5. De volgende maatregelen worden getroffen om de waterdichte kabel te verzekeren:
a. die staaldraad als centraal sterktelid wordt gebruikt
b. losse buis het vullen samenstelling
de kabelkern van c. 100% het vullen
d. APL vochtigheidsbarrière
e. water-blokkerend materiaal
De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 4

 

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 5
 
 
 

 


 

Optische Parameters:

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 6

 

 

 

 

 

 

 

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 7

 

Er is twaalf vezelkleurencode. Zij zijn a-rangvezel.

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 8

Alle die producten zullen strikt kwaliteit geweest zijn binnenshuis vóór verpakking wordt gecontroleerd.

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 9

Alle producten zullen goed ingepakt worden vóór verzending.

 

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 10
 

 

Wij zijn de fabrikant van de vezelkabel. Wij hebben een fabriek.

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 11

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 12

 

Wij hebben rijke ervaring in buitenlandse handel.

Geef ons een kans aan server u, die uw tijd en geld besparen.

Contacteer me!!! Whatsapp & Wechat: +8618122383351

 

De lucht Ondergrondse Optische Kabel G657A van de Buisgyta Gepantserde Vezel 13

 

 

 

 

FQA

 

1, Q: Bent u een fabriek of een handelsbedrijf?

A: Wij zijn een fabriek

 

2, Q: Wat is MOQ?

A: MOQ van Vezel Optische kabel is 1km.

 

3.Q: Welk merk van vezel gebruikt u?

A: YOFC, Fiberhome, enz.

 

4, Q: Kunt u kleine orde goedkeuren?

A: Ja, is de kleine orde beschikbaar. Wij steunen nieuw project van onze klanten aangezien wij weten de zaken altijd van kleine orde zijn.

 

5, Q: Wat is levertijd?

A: De algemene levertijd is 5-7 dagen na bevestigde orde. Het hangt van de ordehoeveelheid af.

 

6.Can u levert aangepast producten en embleem?

A: Ja. Wij leveren OEM de dienst.

 

7.What is uw betaling termijnen?

A: Wij keuren T/T, L/C, Western Union, 30%-Storting en 70% vóór verzending goed.

 

 

 

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

sales1@gzjqofc.com
+8618122383351