Contacteer ons

Contact Persoon : cotton

Telefoonnummer : 86-13687956390

WhatsApp : +8613687956390

Free call

De communicatie Kabel ADSS overspant 100m 200m 300m 6 8 12 16 24 36 48 Kern G652D 1km Vezel Optische Kabel

Min. bestelaantal : 1KM Verpakking Details : Triplextrommel
Levertijd : Normaal 3-5 dagen, hangt het in bestelling af hoeveelheid Betalingscondities : L/C, T/T, Western Union, Alipay
Levering vermogen : 6000km per maand
Plaats van herkomst: China Merknaam: Jiqian
Certificering: ISO9001 ROHS CE FCC Modelnummer: ADSS 24B1

Gedetailleerde informatie

Plaats van herkomst: Guangzhou China Merknaam: Jiqian
Aantal Leiders: ≥ 10 Sterktelid: FRP
Opslag/werkende temperatuur:: -40 tot +70 °C Toepassing: Lucht
OEM: Ja Fabrikant: Ja
Structuur: Vastgelopen losse buis Pakket: Triplextrommel

Productomschrijving

De communicatie Kabel ADSS overspant 100m 200m 300m 6 8 12 16 24 36 48 Kern G652D 1km Vezel Optische Kabel

 

De communicatie Kabel ADSS overspant 100m 200m 300m 6 8 12 16 24 36 48 Kern G652D 1km Vezel Optische Kabel 0

De communicatie Kabel ADSS overspant 100m 200m 300m 6 8 12 16 24 36 48 Kern G652D 1km Vezel Optische Kabel 1

 

De communicatie Kabel ADSS overspant 100m 200m 300m 6 8 12 16 24 36 48 Kern G652D 1km Vezel Optische Kabel 2

Kabelprestaties

 

Punt

 

Inhoud

Waarde
6/12/24 48 72 96
Structuur Type 1+6 1+6 1+8 1+12

 

Losse buis

Max Fiber-tellingen/buis 6 12 12 12
Buitendiameter (mm) 1.9±0.1 2.2±0.1 2.2±0.1 2.2±0.1

 

Centraal sterktelid

Materiaal FRP
Diameter (mm) 1.4 1.6 2.0 2.2
PE laagdiameter (mm) -- --   3.5
Randsterktelid Materiaal FRP

 

Schede

Materiaal HDPE
Kleur Zwart
Dikte (mm) Nominaal: 1.6
Kabeldiameter (mm) Ong. 9.8±0.2 10.0±0.2 10.5±0.3 11.8±0.3
Kabelgewicht (kg/km) Ong. 85 89 99 124


Vezelparameter

Parameter Specificatie
MFD (1310nm) 8.7~9.5 um
Bekledingsdiameter 125±1.0um
Vezeldiameter 235~255um, met UVdeklaag, en gekleurd aan: 250±15um
Kern/bekledingsconcentriciteitsfout ≤ 0.6um
Het met een laag bedekken/bekledingsconcentriciteitsfout ≤ 12.0um
Bekledings niet cirkelvormigheid ≤ 1,0%
Snijd golflengte af λcc ≤1260nm

 

Verminderingscoëfficiënt

 

1310nm: 0.35dB/km maximum na de aanleg van kabelnetten van 1550nm: 0.21dB/km maximum na aanleg van kabelnetten

 

Buigen-verliesprestaties van optische vezel @1310nm&1550nm

 

≤0.05dB (100 draaien rond een doorn van 50mm diameter)

De verspreidings maximum individuele vezel van de polarisatiewijze

 

≤0.2ps/√km

De waarde van de de verspreidingsverbinding van de polarisatiewijze ≤0.1ps/√km
Nul-verspreiding golflengte 1300~1324nm
Nul-verspreiding helling ≤0.092ps/nm2·km
 

FAQ:

1.Are u een fabrikant of een handelsbedrijf?

Ja. Wij zijn een fabriek in Guangzhou, China

 

2.Do u verstrekt steekproeven? is charched het vrij of?

Ja, is de steekproef beschikbaar, het vrij, enkel behoefte is om voor de vracht te betalen

 

3.Do u keurt kleine orde goed?

Ja, is de kleine orde beschikbaar. Wij steunen nieuw project van onze klanten aangezien wij weten de zaken altijd van kleine orde zijn.

 

4.What is uw garantie periode?

25 jaar voor vezel optische kabel

 

5.Which soort certificatie u hebt?

Iso9001-2000

 

6.What is uw levertijd?

Gewoonlijk binnen 3-5 werkdagen

 

7.What is uw vezel merk?

Corning, YOFC, Fiberhome

 

8.What is uw betaling manier?

T/T, L/C, Western Union en Paypal.

 

9.Can u levert aangepast producten en embleem?

- Ja. Wij leveren OEM&ODM-de dienst. U kunt ons uw vereisten verzenden

 

 

 

 

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

vicky@gzjqofc.com
+8618122384739
8618122384739