| NAAM | Binnenvezel optische kabel |
|---|---|
| Buitenschede | PVC, PE, LSZH |
| Kabeltype | strakke buffervezel met aramidgaren |
| Plaats van herkomst | GuangZhou China |
| Sterktemateriaal | Aramidgaren |
| NAAM | Binnenvezel optische kabel |
|---|---|
| Buitenschede | PVC, PE, LSZH |
| Kabeltype | strakke buffervezel met aramidgaren |
| PAKKET | Houten trommel |
| Buitendiameter | 6.5mm6.8mm |
| Naam | Innenoptische glasvezelkabel |
|---|---|
| Buitenmantel | PVC, PE, LSZH |
| Type kabel | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
| Sterktemateriaal | Garens van de soort gebruikt voor de vervaardiging van garens |
| Merknaam | Jiqian/Customize |
|---|---|
| Aantal vezels | 12 24 48 Core |
| Schede | LSZH/PVC |
| Sollicitatie | Telecommunicatie |
| Certificering | ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC |
| Naam | Indoor vezel optische kabel |
|---|---|
| Buitenste schede | PVC, PE, LSZH |
| Kabeltype | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
| Sterktemateriaal | Aramidegaren |
| NAAM | Binnenvezel optische kabel |
|---|---|
| Buitenschede | PVC, PE, LSZH |
| Kabeltype | strakke buffervezel met aramidgaren |
| Plaats van herkomst | GuangZhou China |
| Sterktemateriaal | Aramidgaren |
| Naam | Binnenvezel optische kabel |
|---|---|
| Buitenschede | PVC, PE, LSZH |
| Kabeltype | strakke buffervezel met aramidgaren |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
| Sterktemateriaal | Aramidgaren |
| NAAM | Binnenvezel optische kabel |
|---|---|
| Buitenschede | PVC, PE, LSZH |
| Kabeltype | strakke buffervezel met aramidgaren |
| PAKKET | Houten trommel |
| Plaats van herkomst | GuangZhou China |
| Features | Suitable for FTTH/FTTP Deployment |
|---|---|
| Jacket | PE,PVC,LSZH |
| Color | Yellow |
| Fiber Type | Single-mode/Multimode |
| Fiber count | 2-144 Cores |
| NAAM | Binnenvezel optische kabel |
|---|---|
| Buitenschede | PVC, PE, LSZH |
| Kabeltype | strakke buffervezel met aramidgaren |
| Plaats van herkomst | GuangZhou China |
| Sterktemateriaal | Aramidgaren |