| Vezeltype | Enkele modus G652D/G657A1 |
|---|---|
| Vezeltelling | 24 48 Core |
| Structuur | Unitube |
| Installatie | Stroomsysteem |
| Vezel merk | Corning/ YOFC of klant |
| Vezeltype | Enkele modus G652D/G657A1 |
|---|---|
| Vezeltelling | 24 48 96 Kern |
| Installatie | Stroomsysteem |
| Vezel merk | Corning/YOFC/Fujikura of op maat |
| Materiaal van de centrale laag | Uni-tube van roestvrij staal |
| Vezeltype | G657A1/A2/G556 |
|---|---|
| OEM | beschikbaar |
| Sollicitatie | LAN-communicatie/buitencommunicatie |
| Aantal geleiders | 4 6 8 12 24 48 72 Kernen |
| Structuur | Gestrande losse buis |
| Sectie van als draad | 68,8 mm |
|---|---|
| Sectie van AL -buis | 17,6 mm |
| Vezeltype | Enkele modus G652D |
| Vezelselling | 24 48 Core |
| Installatie | Stroomsysteem |
| Vezeltype | Enkele modus G652D |
|---|---|
| Vezelselling | 24 48 Core |
| Structuur | Unitube |
| Installatie | Stroomsysteem |
| Vezelmerk | Corning/ YOFC of klant |
| Kabeldiameter | 12,4 mm |
|---|---|
| Ondersteunende dwarsdoorsnede | 86,4 mm |
| Sectie van als draad | 68,8 mm |
| Sectie van AL -buis | 17,6 mm |
| Vezeltype | Enkele modus G652D/G657A1 |
| Kabeldiameter | 12,4 mm |
|---|---|
| Ondersteunende dwarsdoorsnede | 86,4 mm |
| Sectie van als draad | 68,8 mm |
| Sectie van AL -buis | 17,6 mm |
| Vezeltype | Enkele modus G652D/G657A1 |
| Kabeldiameter | 12,4 mm |
|---|---|
| Ondersteunende dwarsdoorsnede | 86,4 mm |
| Sectie van als draad | 68,8 mm |
| Sectie van AL -buis | 17,6 mm |
| Vezeltype | Enkele modus G652D/G657A1 |
| Kabeldiameter | 12,4 mm |
|---|---|
| Ondersteunende dwarsdoorsnede | 86,4 mm |
| Sectie van als draad | 68,8 mm |
| Sectie van AL -buis | 17,6 mm |
| Vezeltype | Enkele modus G652D |
| kabeldiameter | 12,4 mm |
|---|---|
| Ondersteunende dwarsdoorsnede | 86,4 mm |
| Sectie van als draad | 68,8 mm |
| Sectie van AL -buis | 17,6 mm |
| Vezeltype | Enkele modus G652D |