| Model Number | GJXH/GJXCH |
|---|---|
| Merknaam | JQ\OEM |
| Material of Sheath | LSZH / PVC /PE |
| Jacket colors | Black/ White/ Customized Color |
| Strength member | Steel wire |
| Modelnummer | GJXH GJXCH |
|---|---|
| Toepassing | Materiaal |
| Merknaam | JQ\OEM |
| Materiaal van Schede | LSZH of PE |
| Jasjekleuren | Zwarte/Witte/Aangepaste Kleur |
| Place of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Application | Material |
| Material of Sheath | LSZH or as your need |
| Core number | 1-12 core |
| Strength member | Steel wire/FRP |
| Materiaal | LSZH/PVS |
|---|---|
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Kleur | Wit /zwart |
| Centrale krachtlid | FRP-sterkteelement/staaldraad |
| OEM | Beschikbaar |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Fabrikant | ja |
| Type | GJXH/GJXCH |
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Jasje | LSZH-PVC |
| Vezeltype | G657A1/G657A2/G652D |
|---|---|
| Vezeltelling | 1/2/4 Kern |
| Jasjemateriaal | LSZH/PVC |
| Toepassing | Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX |
| (Maximum) vermindering | ≤0.36dB /KM (1310nm) |
| Vezelselling | 1/2/4/6 Kern |
|---|---|
| Jaskleur | zwart, wit |
| Jas materiaal | Lszh |
| Versmelting ((max) | ≤ 0,36dB /KM ((1310nm) |
| Krachtlid | FRP (indien nodig met PE) Glasgarens |
| Materiaal | LSZH /PVS |
|---|---|
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Kleur | wit /Black |
| Centraal Sterktelid | FRP-sterktelid/staaldraad |
| OEM | Beschikbaar |
| Sterktelid | Staaldraad FRP KFRP |
|---|---|
| Jasjemateriaal | LSZH |
| Jasjekleur | zwarte/wit |
| Lengte | 1km 2km 3km 4km |
| Garantie | 15 jaar |
| Fibergetal | 1/2/4/6 Kern |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart, wit. |
| Materiaal voor jassen | LSZH |
| Versmelting ((max) | ≤ 0,36dB /KM ((1310nm) |
| Sterktelid | FRP |