| Modelnummer | GJYXCH GJYXFCH |
|---|---|
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Vlakken | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Merknaam | JQ\OEM |
|---|---|
| Materiaal van de omhulsel | LSZH |
| Jasjekleuren | Zwart, wit, enz. |
| Sterktelid | Staaldraad/FRP |
| Vezel | Single-mode, multi-mode |
| Plaats van herkomst | Guangzhou, China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal dirigenten | 1/2/4 |
| Toepassing | Buitenantenne |
| Vlakken | G652D/G657A1/G657A2 |
| Materiaal voor jassen | LSZH (Low Smoke Zero Halogen) |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 2.0*3.0mm/2.0*5.0mm |
| Staaldraad/FRP | 2*0,5 mm/2*0,45 mm |
| Kleur | Zwart/wit |
| Vlakken | G657A1/G657A2/G652D |
| Materiaal voor jassen | LSZH (Low Smoke Zero Halogen) |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 2.0*3.0mm/2.0*5.0mm |
| Staaldraad/FRP | 2*0,5 mm/2*0,45 mm |
| Kleur | Zwart/wit |
| type vezel | G657A1/G657A2/G652D |
| Fibergetal | 1/2/4 Kern |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart, wit, op aanvraag. |
| Materiaal voor jassen | LSZH/PVC |
| Boodschappersdraad | 1,0 mm staaldraad |
| Toepassing | FTTH-FTTB-FTTX-netwerk |
| Materiaal | LSZH/PVS |
|---|---|
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Kleur | Wit /zwart |
| Centrale krachtlid | FRP-sterkteelement/staaldraad |
| OEM | Beschikbaar |
| Vezeltelling | 1/2/4 Kern |
|---|---|
| Jasjekleur | witte zwarte, |
| Jasjemateriaal | LSZH/PVC |
| (Maximum) vermindering | ≤0.36dB /KM (1310nm) |
| Sterktelid | Staalboodschapper Wire /FRP |
| Materiaal | LSZH /PVS |
|---|---|
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Kleur | wit /Black |
| Centraal Sterktelid | FRP-sterktelid/staaldraad |
| OEM | Beschikbaar |
| Plaats van herkomst | Guangzhou, China |
|---|---|
| Fabrikant | Ja |
| Type | Drop Cable GJXH |
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
| Jasje | LSZH PVC |