| Jasjemateriaal | PE |
|---|---|
| Buitendiameter | 9mm |
| Vezeltelling | 4-144 kern |
| Structuur | Eenheidsbuis/Vastgelopen verdraaide kabel |
| Sterktelid | Staalband |
| Aantal leiders | 2-288 |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PE Materiaal |
| Jasjekleur | Zwarte kleur |
| Garantie | 25 jaar |
| Vezeltype | G652D |
| Sollicitatie | Telecommunicatie/Datacenter/FTTH |
|---|---|
| Aantal geleiders | 2 of 3 of 4 |
| Lengte | 2 km 3 km of indien vereist |
| Jasmateriaal | PE/HDPE/LSZH/MDPE |
| Kopermateriaal | 100% puur koper |
| Verpakking Details | Houten trommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen |
| Betalingscondities | T/T, D/P |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | JQ |
| geleidermateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Materiaal | Koper +PVC |
| Vezelaantal | 2/3/4/5/6 Kernen |
| Betaling | 30% TT |
| Verpakking Details | Houten trommel |
| Werkende Golflengte | 12601650mm |
|---|---|
| Schakelaartype | Sc-apc |
| Opslagtemperatuur | -40~85℃ |
| Terugkeerverlies | ≥50dB |
| Verpakking Details | Binnen plastic geval, buitenkant met cartion |
| Jasmateriaal | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
|---|---|
| Vezeltelling | 2-144Core |
| Vezeltype | YOFC of op aanvraag |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Type | Hybride glasvezelkabel |