| Verpakking Details | Houten trommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen |
| Betalingscondities | T/T, D/P |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | JQ |
| Werkende Golflengte | 12601650mm |
|---|---|
| Schakelaartype | Sc-apc |
| Opslagtemperatuur | -40~85℃ |
| Terugkeerverlies | ≥50dB |
| Verpakking Details | Binnen plastic geval, buitenkant met cartion |
| Modelnummer | GDTA |
|---|---|
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Vlakken | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Schakelaartype | Sc-LC of Hybride |
|---|---|
| Materiaal | PVC/LSZH |
| Kleur | Geel |
| punt | het koord van het optische vezelflard |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,2 dB |
| Materiaal | PVC/LSZH |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| punt | het koord van het optische vezelflard |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,2 dB |
| Vezeltelling | Simplex of Duplex |
| Schakelaartype | Sc-LC of Hybride |
|---|---|
| Materiaal | PVC/LSZH |
| Kleur | Geel |
| punt | het koord van het optische vezelflard |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,2 dB |
| Schakelaartype | SC/APC, SC/UPC of Hybride |
|---|---|
| Materiaal | PVC/LSZH |
| Kleur | Geel |
| punt | het koord van het optische vezelflard |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,2 dB |
| Type aansluiting | SC-LC of hybride |
|---|---|
| Lange | 1m 2m 3m of Aangepast |
| Materiaal | PVC/LSZH |
| Kleur | Geel |
| Posten | Optische vezelpatchcord |
| Type aansluiting | SC-LC of hybride |
|---|---|
| Lange | 1m 2m 3m of Aangepast |
| Materiaal | PVC/LSZH |
| Kleur | Geel/Zwart |
| Item | fiber optic patch cord |
| Materiaal | PVC/LSZH |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Item | Optische vezelpatchcord |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,2 dB |
| Vezelaantal | Simplex of Duplex |