| Jasmateriaal | Vlamvertragende LSZH |
|---|---|
| Vezeltelling | 4-288 cores |
| Structuur | Gestrande losse buis |
| Productnaam | Openlucht Optische Vezelkabel |
| Vezeltype | YOFC of Fiberhome fujikura Corning als verzoek |
| Vezeltype | G652d enkele modus of als uw verzoek |
|---|---|
| Kleur | Zwart, aangepast |
| Buitenschede | Pe/hdpe/mdpe/ |
| Vezeltelling | 2-288 cores |
| Productnaam | Gestrande gepantserde kabel met losse buis |
| Vezeltype | G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Vezeltelling | 2-288 cores |
| Jasje | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Kleur | Zwart, aangepast |
| Sollicitatie | Duct/directe begrafenis |
| Jasmateriaal | Vlamvertragende LSZH |
|---|---|
| Vezeltelling | 4-288cores |
| Structuur | Gestrande losse buis |
| Productnaam | Openlucht Optische Vezelkabel |
| Vezeltype | YOFC of Fiberhome fujikura als verzoek |
| Vezeltype | YOFC, Fiberhome, als verzoek |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Jasje | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Krachtlid | staaldraad/FRP-glasgarens |
| Vezeltelling | 2-288 cores |
| Jasmateriaal | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
|---|---|
| Buitendiameter | 6/7/8/9 mm |
| staaldraad | 0.7/0.8/1.0mm |
| Vezeltelling | 2/4/6/8/12/24/36/48 kern |
| Structuur | Centrale losse buiskabel |
| Vezeltype | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Jasje | PE, MDPE, HDPE |
| Vezelselling | 4-72 kernen |
| Installatie | Antenne & Kanaal |
| Vezeltype | G652d enkele modus of als uw verzoek |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Jasje | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Vezelselling | 4-144 kernen |
| Lengte | 2 km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Buitendiameter | 8.0mm/6.0mm/7.0mm/9.0mm |
| Staaldraad | 1.0mm/0.7mm |
| Kleur | Zwart |
| Vezeltype | Enige wijze G652D |
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| OEM | Beschikbaar |
| Toepassing | Antenne/Buis |
| Aantal Leiders | 4 6 8 |
| Structuur | Vastgelopen Losse Buis |