| Modelnummer | ADSS-96F |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Toepassing | Voor het bevestigen van luchtkabel met glasvezel |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Modelnummer | Voorgevormde kabeltoebehoren Doodlopende mangreep |
| Hardware voor glasvezelkabel | Eenvoudige laagspanningsclamps |
| Pakket | Houten doos |
| Application | For adss Aerial fiber optic cable fixing |
|---|---|
| Material | Galvanized steel |
| Model Number | Preformed Cable Accessories Dead End Guy Grip |
| Optic fiber cable hardware | Single Leyer Tension Clamp |
| Package | Wooden box |
| Sollicitatie | buiten antenne |
|---|---|
| vezels telt | 2-432 kernen |
| Span | 50m 80m /100m/200m /300m /400m |
| vezels per buis | 4/6/8/12F |
| Steekproef | Voorzien in |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 2-144 kernen |
| Spanwijdte | 100m /200 m /300m /400m of Aangepast |
| Vezelmerk | YOFC/FiberHome/Corning |
| Steekproef | Aanvaardbaar |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-288 kernen |
| Spanwijdte | 100m /200 m /300m of Aangepast |
| Vezelmerk | YOFC/FiberHome/Corning |
| Steekproef | Aanvaardbaar |
| Sollicitatie | buitenantenne/FTTH |
|---|---|
| vezels telt | 2-288 Kernen |
| Span | 50m 80m /150m/200m /300m /500m |
| vezels per buis | 4/6/8/12F/12 |
| sterkte nummer | FRP, Kevlar Aramide Garen |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-144 kernen |
| Spanwijdte | 100m /200 m /300m of Aangepast |
| Vezelmerk | YOFC/FiberHome/Corning |
| De dienst | Steekproef |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 1-144cores |
| Spanwijdte | 50m 120m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| Steekproef | Ja |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Temperatuur | -40 °C tot +70 °C |
| Vlakken | enige wijze/multimode |
| Type kabel | niet-metaal zelfdragend |
| Vezelkernen | 2-288 kernen |