| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Verpakking Details | Triplextrommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen, hangt het in bestelling af hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Levering vermogen | 4500 per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Vezeltype | G652d |
|---|---|
| Vezeltelling | 2-144 |
| Vezelmerk | YOFC |
| Toepassing | Openlucht |
| Garantie | Meer dan 25 jaar |
| Dimension(trumpet) | 47cm*34cm |
|---|---|
| Dimension(large size) | 50cm*40cm |
| Type | wire-less type/fiber tyre |
| fiber tyre | Indoor/Outdoor |
| Packaging Details | carton box |
| Product Name | Voorgevormde Guy Grip |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering, Staal |
| OEM | Acceptabel |
| Breekbelasting | 70KN |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Cable Color | Black |
|---|---|
| Out Sheath | LSZH, PE |
| Jacket | HDPE |
| Cable Brand | Jiqian |
| Tight Buffer | 0.9mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Vezelkern | 2-144 kern |
| Jasje | PE |
| Certificering | CE/ISO9001 |
| Opslag/Vervoertemperatuurwaaier | -50℃ aan +70℃ |
| Vezelmerk | YOFC/FiberHome/Corning |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Aangepast |
| Metarial jasje | PE, HDPE/LSZH |
| Sterktelid | Staaldraad |
| Aantal vezels | 2-288 Kernen |
| Vezelmerk | YOFC/FiberHome/Corning |
|---|---|
| Kleur | Zwarte/rood of Aangepast |
| Metarial jasje | PE, HDPE/LSZH |
| Sterktelid | Staaldraad |
| Aantal vezels | 4-288 kernen |
| Het levenstijd | 25 jaar |
|---|---|
| Vezeltype | G652D |
| Lengte | 1km 2km 3km 4km |
| Vezelmerk | YOFC |
| OEM | Ja |