| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Naam | ADSS glasvezelkabel |
| Verzwakking | 1310nm: ≤0.36dB/km, 1550nm: ≤0.22dB/km |
| Fibergetal | 2-144 |
| Modelnummer | ASU |
|---|---|
| Type | Mini-ADSS |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Lange | Zoals vereist |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Fibre-type | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Fibergetal | 96 kern |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Fibre-type | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Fibergetal | 2-288 kernen |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Fibre-type | G652D,G657A,Om1,Om2,Om3,Om4 |
| Fibergetal | 144 kern |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |