| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Naam van het product | optische vezels |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Centrale sterkte menber | FRP |
| Sterktelid | Het Garen van Kevlararamid |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Kabelspanwijdte | 100m/200m/300m/400m |
| Naam | ADSS glasvezelkabel |
| Verzwakking | 1310nm: ≤0.36dB/km, 1550nm: ≤0.22dB/km |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart / op maat |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/anti-muis |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Toepassing | Lucht |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart / op maat |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/anti-muis |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Sterktelid | Het Garen van Kevlararamid |
| Centrale sterkte menber | FRP |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Kabelstructuur | Vastgelopen losse buis |
| Sterktelid | FRP+Aramid garens |
| Fibergetal | 4-288 kernen |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Lucht |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Vlakken | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Aantal dirigenten | 12core |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werktemperatuur | -40 ~ +60 C |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Vlakken | G652D enige wijze of als uw verzoek |