| Jasje | PE |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 1km 2km 3km 4km |
| Vezeltelling | 2-144 kernen |
| Toepassing | Lucht |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Kleur | zwart /blue |
|---|---|
| Metarial jasje | LSZH (vlamvertrager) |
| Sterktelid | staaldraad/FRP-glasgarens |
| Vezelaantal | 2-24 kernen |
| Installatie | pijpleiding en ondergrondse |
| Kleur | Zwarte/rood of Aangepast |
|---|---|
| Jas metarieel | LSZH (vlamvertrager) |
| Krachtlid | staaldraad/FRP-glasgarens |
| Vezelselling | 2-24 kernen |
| Installatie | pijp en ondergronds |
| Plaats van herkomst | Guangzhou, China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal geleiders | 12 kernen |
| Sterk lid | FRP |
| Opslag-/bedrijfstemperatuur | -40 tot +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Verpakking Details | Triplextrommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen, hangt het in bestelling af hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Levering vermogen | 4500 per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Vezeltype | G652D |
|---|---|
| Toepassing | Antenne/buis |
| Aantal Leiders | 96core |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende Temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Kleur | zwart /blue |
|---|---|
| Jas metarieel | LSZH (vlamvertrager) |
| Krachtlid | staaldraad/FRP-glasgarens |
| Vezelselling | 2-24 kernen |
| Installatie | pijp en ondergronds |