| Vezeltype | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Toepassing | Antenne/kanaal |
| Aantal geleiders | 12core |
| Structuur | Gestrande losse buis |
| Werkende Temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Temperatuur | -40 °C tot +70 °C |
| Los buismateriaal | PBT |
| Type kabel | niet-metaal zelfdragend |
| Vezelkernen | 2-288 kernen |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Modelnummer | GYTS/ADSS/GYTS53 |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibergetal | 4-288 kernen |
| Plaats van herkomst | GUANGZHOU CHINA |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Verpakking Details | Triplextrommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen, hangt het in bestelling af hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Levering vermogen | 4500 per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Vezeltelling | 2-24core |
|---|---|
| Type | Lucht |
| Spanwijdtelengte | 80m of 100m |
| Vezelmodel | G652D |
| Schede | PE |
| Plaats van herkomst | GUANGZHOU CHINA |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Verpakking Details | Triplextrommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen, hangt het in bestelling af hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Levering vermogen | 4500 per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Triplextrommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen, hangt het in bestelling af hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Levering vermogen | 4500 per maand |
| Plaats van herkomst | China |