| Vezeltype | G652D |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Aantal Leiders | 96Kern |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Vezeltype | G652D |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Aantal Leiders | 12core |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Vezeltelling | 2-288 kern |
|---|---|
| Garantie | Meer dan 25 jaar |
| Vezeltype | G652d, |
| Toepassing | Lucht |
| Vezelmerk | YOFC |
| Vezeltelling | 2-144 kern |
|---|---|
| Lifttijd | 25 jaar |
| Vezeltype | G652D |
| Toepassing | Lucht |
| OEM | Ja |
| Vezelmerk | YOFC |
|---|---|
| Garantie | 25 jaar |
| Lengte | 1km 2km 3km 4km |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Plaats van herkomst | GUANGZHOU CHINA |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou, China |
|---|---|
| Centrale sterkte menber | FRP |
| Sterktelid | Het Garen van Kevlararamid |
| ADSS-Kabeljasje | PE |
| Certificering | CE/ISO9001 |