| Vezelmerk | YOFC/FiberHome/Corning |
|---|---|
| Kleur | Zwarte/rood of Aangepast |
| Metarial jasje | PE, HDPE/LSZH |
| Sterktelid | Staaldraad |
| Aantal vezels | 4-288 kernen |
| Vezeltype | YOFC, Fiberhome, Corning |
|---|---|
| Kleur | Zwarte of als vereist uw |
| Jasje | PE, HDPE/LSZH |
| Sterktelid | Staaldraad |
| Aantal vezels | 2-144 kernen |
| Vezeltelling | 2-288 |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PE |
| Jasjekleur | Zwart |
| Lifttijd | Meer dan 20 jaar |
| Vezeltype | G652D, G652B, G657A |
| Vezelselling | 2 12 24 48 kern |
|---|---|
| Jasje | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Kleur | GEEL |
| Garantie | 25 jaar |
| Vezelmerk | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| Fibergetal | 2-288Core |
|---|---|
| Sterktelid | FRP |
| Garantie | 25 jaar |
| MOQ | Een kilometer. |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Vezeltype | G652D |
|---|---|
| OEM | Beschikbaar |
| Toepassing | Lucht |
| Aantal Leiders | 12 kern |
| Structuur | Vastgelopen Losse Buis |
| Fiber Count | 4-12 |
|---|---|
| Warranty | More than 25years |
| Fiber Type | G652D,G652B,G657A |
| Application | Aerial |
| Fiber Brand | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| Vezeltype | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Toepassing | Antenne/buis |
| Aantal leiders | 12 24 48 kern |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende Temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Fibre-type | G652D,G657A,Om1,Om2,Om3,Om4 |
| Fibergetal | 144 kern |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |