| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Water Blokkerend Materiaal | Water Blokkerende Band |
| Kabelstructuur | Vastgelopen losse buis |
| FRP met centrale sterkte | 3.0/6.2 mm |
| Fibergetal | 4-288 kernen |
| Sollicitatie | Telecommunicatie |
|---|---|
| vezels telt | 4-288 kernen |
| Span | 50m 100m /200m /300m /400m |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24/48/96F |
| Steekproef | aanvaardbaar |
| Vezeltelling | 2-144 kern |
|---|---|
| Lifttijd | 25 jaar |
| Vezeltype | G652D |
| Toepassing | Lucht |
| Jasje | PE |
| Aantal vezels | 4-144 kern |
|---|---|
| Lengte | 4km/plywooden trommel |
| naam | ADSS glasvezelkabel |
| Sterk lid | FRP&Armid-garen |
| Span | 100-400m spanwijdte |
| Fibergetal | 6 12 24 48 hilos |
|---|---|
| Schede | PE,PVC of LSZH jas |
| Garantie | 25 jaar |
| MOQ | Een kilometer. |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Plaats van herkomst | GUANGZHOU CHINA |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Kabelmerk | Jiqian |
| Aantal leider | ≥ 10 |
| Certificering | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Vervaardiging | - Ja, dat klopt. |
| Color | Black /blue/green |
|---|---|
| Jacket metarial | LSZH (low smoke zero halogen) |
| Strength member | steel wire |
| Fiber count | 2-288 cores |
| Installation | pipe & underground |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Vezelkern | 2-288 kern |
| Jacket | PE of als uw behoefte |
| Certificering | CE/ISO9001 |
| Temperatuurbereik voor opslag/vervoer | -40℃ tot +60℃ |