| Sollicitatie | Buiten -luchtinstallatie |
|---|---|
| Vezelselt | 4-144cores |
| Span | 100 m /200 m /300m of aangepast |
| Vezelmerk | YOFC/Fiberhome/Corning |
| krachtnummer | FRP, Kevlar Aramid Garen Hoge sterkte |
| fiber Color | invisable |
|---|---|
| Function | Delivery signal light |
| Loose Tube Material | PBT |
| Fiber Cores | single core |
| Cable Diameter | 0.4mm/ 0.5mm/0.9mm |
| Werkende Temperatuur | -40℃~+70℃ |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Kabelspanwijdte | 100m/200m/300m/400m |
| Naam | ADSS-Vezel Optische Kabel |
| Verzwakking | 1310nm: ≤0.36dB/km, 1550nm: ≤0.22dB/km |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Loose Tube Material | PBT with Jelly |
|---|---|
| Length | 1 km 2km 3km per drum |
| Color | Black,Blue,Grey,Customized,Green |
| Installation Sag | ≥1.0 |
| Number Of Fiber | 24F |
| Vezelkern | 2-288Core |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTX |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Haven | 2in 2out/2in 4out |
| Verzegelende structuur | Warmte krimpen/schroefdraad mechanisch |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 2-144 kernen |
| Spanwijdte | 100m /200 m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12F |
| Steekproef | Aanvaardbaar |
| Application | Outdoor aerial installation |
|---|---|
| fiber counts | 4-144cores |
| span | 100m /200 m /300m or Customized |
| fiber brand | YOFC/FiberHome/Corning |
| service | sample |
| Vezeltype | YOFC of Fiberhome als verzoek |
|---|---|
| Vezeltelling | 2-144 kern |
| Kleur | Aangepaste zwarte, |
| lengte | 2km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE of BIJ |