| Vezelkern | 2-288Core |
|---|---|
| CSM | FRP |
| Kabelmantel | Pe |
| Levensverwachting | 30 jaar |
| Leiders | ≥ 10 |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Kabelmerk | Jiqian |
| aantal leider | ≥ 10 |
| Cettification | ISO9001 FCC VAN CE ROHS |
| Fabrikant | ja |
| Spanwijdte | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Vezeltype | G652D/G657A1 |
| Toepassing | Antenne/buis |
| Aantal Leiders | kern 48 |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Vezelkern | 2-288 kern |
| Jasje | LSZH/PE |
| Certificering | CE/ISO9001 |
| Opslag/Vervoertemperatuurwaaier | -40℃ aan +60℃ |
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Beschikbaar |
| Toepassing | Antenne/Buis |
| Aantal Leiders | 16 48 96 |
| structuur | Vastgelopen Losse Buis |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Centrale sterkte menber | FRP |
| Sterktelid | Het Garen van Kevlararamid |
| Jasje | PE |
| Certificering | CE/ISO9001 |
| Vezeltelling | 2-144 |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PE |
| Jasjekleur | Zwart |
| Lifttijd | Meer dan 25years |
| Vezeltype | G652D, G652B, G657A |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Kabelmerk | Jiqian |
| aantal leider | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Fabrikant | ja |
| Vezeltelling | 2-12core |
|---|---|
| Type | Lucht |
| Spanwijdtelengte | 80m of 100m |
| Vezelmodel | G652D |
| Schede | PE |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Kabelmerk | Jiqian |
| aantal leider | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| fabrikant | ja |