| Vezeltype | G652D |
|---|---|
| Toepassing | Antenne/buis |
| Aantal Leiders | 48core |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Verpakking Details | Triplextrommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen, hangt het in bestelling af hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 5000km per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Vezeltype | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Aantal leiders | 4-98 |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Verpakking Details | Triplextrommel |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen, hangt het in bestelling af hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 4500km per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Vezeltype | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Toepassing | Antenne/buis |
| Aantal Leiders | 12 24 48 kern |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Vezeltelling | 2-12 kern |
|---|---|
| Jasje | PE |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 25 jaar |
| OEM | Ja |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Kabelspanwijdte | 100m/200m/300m/400m |
| Naam | ADSS glasvezelkabel |
| Verzwakking | 1310nm: ≤0.36dB/km, 1550nm: ≤0.22dB/km |
| Toepassing | Buiten -luchtinstallatie |
|---|---|
| Vezelselt | 4-144cores |
| Span | 100 m /200 m /300m of aangepast |
| Vezelmerk | YOFC/Fiberhome/Corning |
| krachtnummer | FRP, Kevlar Aramid Garen Hoge sterkte |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Kabelstructuur | Vastgelopen losse buis |
| Sterktelid | FRP+Aramid garens |
| Fibergetal | 4-288 kernen |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |