| Fibermodel | G652D of G657A |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Geschikte Temperatuur | -40°C +70°C |
| Bruikbaar | FTTX |
| Type | verschillende modellen om uit te kiezen, kan voor klanten worden aangepast |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Kabelmerk | Jiqian |
| aantal leider | ≥ 10 |
| Cettification | ISO9001 FCC VAN CE ROHS |
| Fabrikant | ja |
| Plaats van herkomst | guangzhou, China |
|---|---|
| Kabelmerk | Jiqian |
| aantal leider | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Fabrikant | ja |
| Vezeltype | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Toepassing | Antenne/buis |
| Aantal leiders | kern 48 |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Vezeltelling | 2-288Cores |
|---|---|
| Jasje | PE |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 25 jaar |
| OEM | Ja |
| Aantal leiders | 2-288 |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PE Materiaal |
| Jasjekleur | Zwarte kleur |
| Garantie | 25 jaar |
| Vezeltype | G652D |
| Spanwijdte | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Vezeltype | G652D/G657A1 |
| Toepassing | Antenne/buis |
| Aantal Leiders | kern 48 |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Vezeltelling | 2-144 kernen |
|---|---|
| Jasje | PE |
| Kleur | zwart |
| Lifttijd | 25 jaar |
| OEM | JA |
| Aantal Leiders | 2-144 |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PE |
| Jasjekleur | Zwart |
| Garantie | 25 jaar |
| Vezeltype | G652D |
| Vezeltype | G652D |
|---|---|
| Toepassing | Antenne/buis |
| Aantal Leiders | 48 kern 96 kern 144core |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |