| Application | outdoor overhead |
|---|---|
| fiber counts | 4-144 cores |
| span | 80m 100m 200m or customerized |
| fiber per tube | 4/6/8/12/24 Cores |
| OEM | acceptable |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Vlakken | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Naam | ADSS-Vezel Optische Kabel |
|---|---|
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Jasjemateriaal | PE |
| Vezeltype | Single-mode |
| Kabelspanwijdte | 100m/200m/300m/400m |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Vlakken | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652D enige wijze of als uw verzoek |