| Modelnummer | ADSS-SJ |
|---|---|
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Vlakken | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Toepassing | Lucht |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart / op maat |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/anti-muis |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Sollicitatie | telecommunicatie over lange afstand |
|---|---|
| vezels telt | 4-576 kernen |
| Span | 50m 120m /200m /300m /400m |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24/48F |
| Steekproef | Ja |
| Sollicitatie | telecommunicatie over lange afstand |
|---|---|
| vezels telt | 4-144 kernen |
| span | 50m 120m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| Steekproef | beschikbaar |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart / op maat |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/anti-muis |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Sollicitatie | FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-144 kernen |
| Span | 80m 100m /200 m of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| Onderhoud | OEM |
| Sollicitatie | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-288 kernen |
| span | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| Vezelgetallen | 4-288 kernen |
| Spanspan | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12 Kern |
| OEM | Acceptabel |
| Sollicitatie | communicatie over lange afstand |
|---|---|
| vezels telt | 4-532 kernen |
| Span | 50m 100m /200 m of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24/48F |
| Onderhoud | OEM beschikbaar |