| Sollicitatie | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-144 kernen |
| span | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-288 kernen |
| Spanwijdte | 100m /200 m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Vezeltype | G652D |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Aantal Leiders | 12core |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Toepassing | lucht-/luchtspoornet |
|---|---|
| Vezelgetallen | 2 ~ 24f |
| Spanspan | 80/100/120M |
| OEM's | Avalible |
| sterkte nummer | FRP |
| Sollicitatie | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-288 kernen |
| span | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Sollicitatie | Buiten -luchtinstallatie |
|---|---|
| Vezelselt | 4-144cores |
| Span | 100 m /200 m /300m of aangepast |
| Vezelmerk | YOFC/Fiberhome/Corning |
| Jas materiaal | HDPE/MDPE/PE |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Naam van het product | optische vezels |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Centrale sterkte menber | FRP |
| Sterktelid | Het Garen van Kevlararamid |
| Vezeltype | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Toepassing | Lucht |
| Aantal leiders | 12core |
| Structuur | Vastgelopen losse buis |
| Werkende Temperatuur | -40 ~ +60 C |
| Sollicitatie | Openlucht |
|---|---|
| Vezelselt | 4-144cores |
| Span | 100 m /200 m /300m of aangepast |
| Vezelmerk | YOFC/Fiberhome/Corning |
| Structuur | Gestrande losse buis met vulstof (indien nodig) |
| Sollicitatie | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| Vezelselt | 4-288 cores |
| Span | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| OEM | aanvaardbaar |
| krachtnummer | FRP, Kevlar Aramid Garen Hoge sterkte |