| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
|---|---|
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Sterktelid | Het Garen van Kevlararamid |
| Centrale sterkte menber | FRP |
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Beschikbaar |
| Toepassing | Antenne/Buis |
| Aantal Leiders | 16 |
| structuur | Vastgelopen Losse Buis |
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Beschikbaar |
| Toepassing | Antenne/Buis |
| Aantal Leiders | 16 24 |
| structuur | Vastgelopen Losse Buis |
| Vezeltype | enige wijze of multiwijze |
|---|---|
| Vezeltelling | 4-144 kern |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 2km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE/AT |
| Fibergetal | 12 24 48 72 96 144 288 kern |
|---|---|
| Schede | PE,PVC of LSZH jas |
| Garantie | 25 jaar |
| moq | Een kilometer. |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | ADSS -96B1 |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Oem | Beschikbaar |
| Vezeltype | enige wijze |
| Sterktegaren | Kevlargaren |
| Plaats van herkomst | guangzhou, China |
|---|---|
| Kabelmerk | Jiqian |
| aantal leider | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Fabrikant | Ja |
| Vezeltelling | 2-144 |
|---|---|
| Lifttijd | Meer dan 25years |
| Vezeltype | G652D, G652B, G657A |
| Toepassing | Lucht |
| Fabriek | Ja |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 tot +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou, China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal geleiders | ≥ 10 |
| Sterk lid | FRP |
| Opslag-/bedrijfstemperatuur | -40 tot +70 °C |