| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal dirigenten | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Vezeltype | YOFC of Fiberhome op aanvraag |
|---|---|
| Vezelaantal | 4 -144 Kern |
| Kleur | Zwart, aangepast |
| Lengte | 2km of aangepaste lengte |
| Materiaal voor jassen | MDPE/HDPE of AT |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Naam van het product | Volledig diëlektrisch zelfdragend ADSS |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Vlakken | enige wijze/multimode |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Kabelstructuur | Vastgelopen losse buis |
| Sterktelid | FRP+Aramid garens |
| Kabeldiameter | 10.0±0.2 mm |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Buitenaardse glasvezelkabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Fibre-type | G652, G652D,50/125,62.5/125,OM3 |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal dirigenten | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Vezeltelling | 2-144 |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -40℃~+70℃ |
| Toepassing | Lucht |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Lucht |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/Aerial |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |