| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart / op maat |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/anti-muis |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart / op maat |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/anti-muis |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7 mm,10 mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart / op maat |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/anti-muis |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7 mm,10 mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart / op maat |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/anti-muis |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Sollicitatie | Telecommunicatie |
|---|---|
| vezels telt | 4-432 kernen |
| Span | 50m 100m /200 m /300m of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24/48F |
| Onderhoud | monster verstrekken |
| Cable Diameter | 9.7mm、10mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Outdoor |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| Vezelselt | 4-288 cores |
| Span | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| Vezel per buis | 4/6/8/12/Vezel |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-288 kernen |
| Spanwijdte | 100m /200 m /300m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| De dienst | OEM |
| Plaats van herkomst | Guangzhou, China |
|---|---|
| Aantal leider | ≥ 10 |
| Certificering | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Vervaardiging | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Lucht |