| Vezeltype | enige wijze of multiwijze |
|---|---|
| Vezeltelling | 4-144 kern |
| Kleur | zwart |
| lengte | 2km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE/AT |
| Plaats van herkomst | guangzhou, China |
|---|---|
| Kabelmerk | Jiqian |
| aantal leider | ≥ 10 |
| Cettification | ISO 9001 |
| Fabrikant | ja |
| Kleur | Aangepaste zwarte, |
|---|---|
| Lengte | 4km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE |
| Naam | De Optische Vezelkabel van ADSS |
| Sterktelid | FRP |
| vezeltype | YOFC of Fiberhome als verzoek |
|---|---|
| Vezeltelling | Kern 4 -144 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 2km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE of BIJ |
| Certificering | ISO9001 CE ROHS FCC |
|---|---|
| Sollicitatie | overhead |
| vezels telt | 2-288 |
| Temperatuur | -40℃ tot +70℃. |
| buiten jas | PE//HDPE |
| Plaats van herkomst | Guangzhou, China |
|---|---|
| Kabel merk | JQ of Aangepast |
| Aantal dirigent | ≥ 10 |
| Fabrikant | Ja |
| Sollicitatie | Overhead telecommunicatie |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal geleiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag-/bedrijfstemperatuur | -40 tot +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal geleiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag-/bedrijfstemperatuur | -40 tot +70 °C |
| Sollicitatie | Buiten -luchtinstallatie |
|---|---|
| Vezelselt | 4-144cores |
| Span | 100 m /200 m /300m of aangepast |
| Vezelmerk | YOFC/Fiberhome/Corning |
| krachtnummer | FRP, Kevlar Aramid Garen Hoge sterkte |
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| Oem | Beschikbaar |
| Toepassing | Antenne/Buis |
| Aantal Leiders | 16 24 48 |
| structuur | Vastgelopen Losse Buis |