| Sollicitatie | buiten antenne |
|---|---|
| vezels telt | 1-144 kern |
| Span | 80m 100m of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Ja |
| Sollicitatie | Telecommunicatie, antenne, telecom, netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 2-144 hilos |
| Span | 80m 100m 150m 200m 300 of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| Steekproef | aanvaardbaar |
| Sollicitatie | Buitenantenne |
|---|---|
| vezels telt | 2-144 kernen |
| span | 50m 120m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| Steekproef | Ja |
| Sollicitatie | Buiten overhead |
|---|---|
| vezels telt | 4-144 kernen |
| span | 80m 100m 200m of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Sollicitatie | Telecommunicatie |
|---|---|
| vezels telt | 2-288 |
| Span | 80/100/150/200/300M |
| vezels per buis | 4/6/8/12F |
| OEM | Beschikbaar |
| Sollicitatie | Telecommunicatie, antenne, telecom, netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 2-144 hilos |
| Span | 80m 100m 150m 200m 300 of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Ja |
| Sollicitatie | Telecommunicatie, antenne, telecom, netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 2-288 hilos |
| Span | 80m 100m 150m 200m 300 of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| Steekproef | aanvaardbaar |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| Vezelgetallen | 4-288 kernen |
| Spanspan | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| OEM | Acceptabel |
| Vezeltype | YOFC/Fiberhome |
|---|---|
| Aantal vezels | 4/6/8/12/24/48/72/96/144 kern |
| Lengte | 4 km/rol |
| naam | ADSS glasvezelkabel |
| Sterk lid | FRP/Armid-garen |
| Sollicitatie | Buiten overhead |
|---|---|
| vezels telt | 2-144 kernen |
| span | 50m 120m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| Onderhoud | Steekproef |