| Sollicitatie | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-144 kernen |
| span | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| OEM | Ja |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| vezels telt | 4-144 kernen |
| Spanwijdte | 100m /200 m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/F |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Toepassing | overhead / lucht |
|---|---|
| Vezelgetallen | 4/8/12/24F |
| Spanspan | 80/100/120M |
| vezels per buis | 4/6/8/12F |
| OEM's | Avalible |
| Toepassing | buitenantenne, FTTH FTTB FTTX-netwerk |
|---|---|
| Vezelgetallen | 4-288 kernen |
| Spanspan | 50m /100m /200m /300m /400m of Aangepast |
| vezels per buis | 4/6/8/12/Vezel |
| OEM | Acceptabel |
| Vezeltype | YOFC of Fiberhome op aanvraag |
|---|---|
| Vezelselling | 4 -144 Kern |
| kleur | Zwart, aangepast |
| Jasmateriaal | PE/MDPE/HDPE of AT |
| Naam | ADSS glasvezelkabel |
| Vezeltype | G657A1/A2/G652D/G657A1/G657A2 |
|---|---|
| OEM | Beschikbaar |
| Toepassing | Antenne/Buis |
| Aantal Leiders | 4-144core |
| Structuur | Vastgelopen Losse Buis |
| Vezeltype | YOFC of Fiberhome als verzoek |
|---|---|
| Vezeltelling | Kern 4 -144 |
| Kleur | Aangepaste zwarte, |
| Lengte | 2km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE of BIJ |
| Sollicitatie | overhead / lucht |
|---|---|
| vezels telt | 4/8/12/24/36/48/72/96/144c |
| Span | 80/100/200/300/500M |
| vezels per buis | 4/6/8/12F |
| OEM | Beschikbaar |
| Modelnummer | ADSS-144B1 |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian/Customize |
| OEM's | Beschikbaar |
| Vlakken | Eenmodus |
| garens van textiel | Garens van Kevlar/Aramid |
| Vezeltype | enige wijze of multiwijze |
|---|---|
| Vezeltelling | 60Core |
| Kleur | Aangepaste zwarte, |
| lengte | 2km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE |