| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Vlakken | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Modelnummer | ADSS-144B1 |
|---|---|
| Type | Optische kabel buiten |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal geleiders | ≥ 10 |
| Vezeltype | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Modelnummer | ADSS |
|---|---|
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aantal dirigenten | ≥ 10 |
| Vlakken | G652D enige wijze of als uw verzoek |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Water Blokkerend Materiaal | Water Blokkerende Band |
| Los buismateriaal | PBT |
| Zelfonderhoud | - Ja, dat klopt. |
| Vezelkernen | 2-288 kernen |
| Toepassing | openluchttelecommunicatie |
|---|---|
| vezels telt | 4-288 kernen |
| Spanwijdte | 50m 100m /200m /300m /400m |
| vezels per buis | 4/6/8/12F |
| Steekproef | Aanvaardbaar |
| Vlakken | YOFC of Fiberhome op aanvraag |
|---|---|
| Fibergetal | 4 -144 Kern |
| Kleur | Op maat |
| Lange | 2km of aangepaste lengte |
| Materiaal voor jassen | PE of HDPE |
| Vezeltype | YOFC of Fiberhome als verzoek |
|---|---|
| Vezeltelling | Kern 4 -144 |
| Kleur | Aangepaste zwarte, |
| lengte | 2km of aangepaste lengte |
| Jasjemateriaal | PE of BIJ |
| Sollicitatie | buiten antenne |
|---|---|
| vezels telt | 1-144 kern |
| Span | 80m 100m of klantgericht |
| vezels per buis | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Ja |
| Toepassing | Lucht |
|---|---|
| Vezelgetallen | 2-288 kern |
| Spanspan | 300 m 500 m of op maat |
| vezels per buis | 12/24F/48F/96F |
| OEM's | Acceptabel |