| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Kleur van de jas | Zwart |
| Werktemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Overhead/Aerial |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jas Kleur | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+70°C |
| Toepassing | Luchtantenne |
| Kabellengte | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Spanwijdte | 100m |
|---|---|
| Jasje | PE/AT |
| Merknaam | JQ |
| Plaats van herkomst | GuangZhou, China |
| Modelnumbe | ADSS |
| Vezeltelling | 2-144 |
|---|---|
| Treksterkte | Lange termijn: 200N/Short-termijn: 600N |
| Vezelrang | G.652D |
| Kabeldiameter | 9.7mm |
| Jasjemateriaal | PE |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal dirigenten | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal Leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | FRP |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Aantal leiders | 4-288 kernen |
| Sterktelid | Kevlargaren |
| Opslag/werkende temperatuur | -40 +70 °C |
| Plaats van herkomst | Guangzhou China |
|---|---|
| Merknaam | Jiqian |
| Naam van het product | ADSS Glasvezelkabel 48 kernen |
| Sterktelid | FRP+Kevlar Garen |
| Vlakken | G652 G655 |